2-letni Olivier posadził Paulownię puszystą

Sadzonka Paulownii puszystej nie imponuje być może swoją wielkością, warto jednak wiedzieć, że już roczne drzewko może w sezonie osiągnąć nawet 2 metry wysokości. To wszak prawdopodobnie najszybciej rosnące drzewo na świecie! Kilka dni temu swoje Paulownię posadził 2-letni Olivier, którego tata przesłał nam pamiątkowe zdjęcia z sadzenia. Gratulujemy!

Chcecie wziąć udział w projekcie „Adoptuj Drzewo – Na ratunek tarnogórskiej przyrodzie” współfinansowanym przez Fundację Santander Bank Polska? Wciąż przyjmujemy zgłoszenia osób chętnych do wzięcia udziału w projekcie. Wziąć udział w projekcie mogą osoby, które zamieszkują teren powiatu tarnogórskiego i mają nie więcej niż 20 lat.

By wziąć w nim udział należy skontaktować się z nami telefonicznie (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00) pod numerem 530 255 224 lub mailowo pisząc wiadomość na adres kontakt@stowarzyszenieobywatelskie.pl