Hania z Rept Śląskich posadziła swoje drzewo

Hania to kolejna uczestniczka naszego projektu „Adoptuj Drzewo – Na ratunek tarnogórskiej przyrodzie”, współfinansowanego ze środków Fundacja Santander Bank Polska. Młoda mieszkanka Rept Śląskich posadziła sadzonkę tamaryszka czteropręcikowego (Tamarix tetrandra). Ten pięknie kwitnący krzew o cienkich gałązkach pokrytych pierzastymi liśćmi i delikatnych, różowych kwiatach będzie dorastał wraz z Hanią, która z pewnością otoczy go należytą opieką.

Hania jest jedną z ostatnich uczestniczek naszego projektu, który właśnie dobiega końca. Młodzi mieszkańcy powiatu tarnogórskiego (do 20 roku życia) będą otrzymywać swoje sadzonki drzew i krzewów jeszcze tylko przez tydzień. Oznacza to, że zbliżamy się do ostatniego rozdania.

Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie pracuje obecnie nad realizacją kolejnych, ciekawych projektów, nie tylko ekologicznych.