500 plakatów na słupach ogłoszeniowych

Największą siłą naszego Stowarzyszenia są ludzie! TSO tworzy niesamowita drużyna społeczników dla których nie istnieją rzeczy niemożliwe. Na słupach ogłoszeniowych na terenie powiatu tarnogórskiego pojawiło się 500 plakatów informujących o ofercie naszego Stowarzyszenia. Chcemy w ten sposób dotrzeć z informacją do tych osób, które nie korzystają na co dzień z internetu. Chcemy też dać Państwu możliwość poznania części osób, które tworzą nasze Stowarzyszenie. Oferując wiele inicjatyw skierowanych do Seniorów liczymy się z tym, że to właśnie ta grupa odbiorców ma najbardziej utrudniony dostęp do informacji o naszej ofercie. Chcąc przeciwdziałać temu zjawisku zrealizowaliśmy projekt „Senior OFFLINE – Zwiększenie możliwości Tarnogórskiego Stowarzyszenia Obywatelskiego w zakresie dotarcia z ofertą do grupy osób w wieku emerytalnym zamieszkałych w Powiecie Tarnogórskim”.

Projekt ten jest współfinansowany ze środków otrzymanych z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.W toku realizacji projektu nabyliśmy sprzęt, który pozwolił nam na wydruk w/w plakatów. Sprzęt ten umożliwi naszemu Stowarzyszeniu samodzielne, nisko kosztowe drukowanie plakatów także w przyszłości. Dziękujemy Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości oraz Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS za wsparcie tego niezwykle dla nas ważnego projektu. A Państwa zachęcamy do korzystania z naszej oferty i współtworzenia jej razem z nami!