Rozdajemy bezpłatne eko torby

Nie samym koronawirusem człowiek żyje! Dlatego z dumą informujemy o kolejnym przedsięwzięciu, które wraz z partnerami zaczynamy właśnie realizować – inicjatywie: “Naturalnie w TG!”. Pod tym hasłem podejmować będziemy różne działania proekologiczne na terenie Tarnowskich Gór i okolic. Śledźcie naszą aktywność pod hashtagiem #naturalniewtg na Facebooku i Instagramie, aby dowiedzieć się więcej. Tymczasem mamy dla Was pierwszą ekologiczną niespodziankę…

We współpracy z grupą Rękodzielne Tarnogórzanki przygotowaliśmy kilkaset bawełnianych, ekologicznych toreb na zakupy. Torby zostały uszyte przez niezawodne tarnogórzanki pod dowództwem Ani Baryły z materiału który dostarczyło TSO. W ciągu najbliższych dni, będą one rozdawane bezpłatnie mieszkańcom Tarnowskich Gór. Pojawimy się w różnych miejscach na terenie miasta – wystarczy do nas podejść aby taką torbę otrzymać.

Torbę otrzymać można także kontaktując się z nami poprzez Messengera, lub mailowo: kontakt@stowarzyszenieobywatelskie.pl. Postaramy się w miarę możliwości spotkać z Wami i taką torbę osobiście przekazać.

Ważne! We wnętrzu każdej torby znajdziecie krótką broszurę nt. stylu Zero Waste czyli koncepcji zakładającej generowanie jak najmniejszej ilości odpadów i tym samym nie zanieczyszczanie środowiska naturalnego. Bardzo prosimy Państwa o zapoznanie się z tymi informacjami i rozważenie korzyści jakie płyną z życia w zgodzie z naturą.

Jak wyglądają torby uszyte przez Rękodzielne Tarnogórzanki zobaczyć możecie poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *