Dołączyliśmy do systemu Facebook Pay

Od dziś możecie wspierać nas przekazując darowizny na rzecz działalności statutowej stowarzyszenia poprzez Facebooka. Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie dołączyło do programu Facebook Pay dla organizacji pozarządowych i dobroczynnych. Co to zmienia i jakie daje możliwości?

Jak Państwo zapewne zauważyli, w prawym górnym rogu naszej strony na facebooku pojawił się przycisk „Przekaż datek”. Kliknięcie 🖱 na niego spowoduje otwarcie okna pozwalającego na przekazanie nam darowizny, w dowolnej, zadeklarowanej przez Państwa kwocie. Wykorzystując system Facebook Pay można przekazywać darowizny za pomocą kart płatniczych i PayPal. Program do którego dołączyliśmy pozwala także na tworzenie przez Państwa własnych „zbiórek urodzinowych” oraz na tworzenie przez TSO zbiórek celowych (np. na rzecz osoby potrzebującej wsparcia).

Jeżeli doceniają Państwo naszą pracę i chcą wesprzeć finansowo naszą działalność – będziemy wdzięczni. Niezależnie od tego czy tą drogą uda nam się pozyskać fundusze – zawsze będziemy robić swoje i pracować na rzecz wszechstronnego rozwoju powiatu tarnogórskiego. Pieniądze nie są wszak najważniejsze i nie są celem – są jedynie środkiem dzięki któremu możemy zrobić jeszcze więcej.

Przypominamy, że darowizny tak jak dotychczas można przekazywać również bezpośrednio na numer rachunku bankowego Stowarzyszenia TSO: 87 1090 1825 0000 0001 4479 8670
(Santander Bank Polska S.A.) z dopiskiem: „darowizna na cele statutowe”. Dane do przelewu: Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie, ul. Miodowa 14, 42-606 Tarnowskie Góry.

Osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć darowizny od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), a osoby prawne 10% dochodu (CIT). Na prośbę darczyńców wystawiamy i przesyłamy potwierdzenia przekazania darowizny. Wystarczy skontaktować się z nami.