680 kg nakrętek Nakrętko-mani dla Hani

Tarnogórzanie! Jesteście wielcy! Dzięki zaangażowaniu mieszkańców powiatu tarnogórskiego udało się zebrać 680 kg plastikowych nakrętek w ramach akcji Nakrętko-mani dla Hani koordynowanej w naszym mieście przez Panią Agnieszka Kopczyk. Nakrętki zostały już oddane do skupu a pieniądze z ich sprzedaży wesprą niebawem zbiórkę funduszy na leczenie Hani Łączkowskiej chorej na SMA typ 1.

Tymczasem organizatorzy przedłużyli całą akcję, która potrwa do końca zbiórki siepomaga.pl/haneczka. Nakrętki można więc wciąż zbierać i dostarczać do sklepu Leśny Zakątek przy ul. Zagórskiej 84 (Strzybnica) oraz do sklepu Livio przy ul. Jana Opolskiego 12 (Śródmieście-Centrum). Gorąco zachęcamy! Przy okazji… jeśli jesteście ciekawi jak wygląda 680 kg nakrętek, poniżej publikujemy zdjęcie.