Sąsiedzka wymiana roślin dziś o 13:00

Już dziś o 13:00 w restauracji Wisniowy Sad długo oczekiwane wydarzenie – Sąsiedzka wymiana roślin w Wiśniowym Sadzie #naturalniewtg. To idealna okazja na spędzenie sobotniego popołudnia w gronie miłośników przyrody – z pożytkiem dla siebie i innych. W ogrodzie Wiśniowego Sadu spotykamy się by wymienić się swoimi roślinami domowymi i ogrodowymi – wszystko po to, aby zmienić przestrzeń wokół nas i ją uatrakcyjnić. Każdy z nas ma rośliny, które nie pasują do wystroju wnętrza, rozmnożyły się lub rozrosły. To dobra okazja by wymienić je na coś co spełni nasze oczekiwania.

Gorąco zachęcamy do nie przekraczania limitu 4 roślin do wymiany. Przypominamy także o obowiązkowych maseczkach i wszystkich restrykcjach związanych z przeciwdziałaniem COVID19. Informujemy również, że wydarzenie polega na wymianie roślin – nie ich sprzedaży. Jeśli ktoś posiada rośliny o dużych gabarytach (niemożliwe do transportu), wystarczy zrobić zdjęcie i pokazać je podczas wydarzenia. Być może ktoś będzie zainteresowany wymianą i zorganizuje transport.

I jeszcze jeden powód by dzisiaj być z nami… Przygotowaliśmy dla Was prezent niespodziankę, który otrzyma każdy uczestnik wydarzenia. A Wisniowy Sad podobno robi grilla.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *