Mówią o nas w Radiu Piekary

O kooperacji Tarnogórskiego Stowarzyszenia Obywatelskiego i grupy Rękodzielne Tarnogórzanki mogliście posłuchać dziś na antenie Radio Piekary. O naszej wspólnej inicjatywie opowiedzieli Ania Pudełko Baryła z Rękodzielnych Tarnogórzanek i Krzysztof Bergier – wiceprezes zarządu TSO.

Przypominamy, że mowa o naszej inicjatywie dostarczania darmowych maseczek do seniorów powyżej 65 roku życia na terenie Tarnowskich Gór. W ramach tej akcji, 25 dziewczyn zrzeszonych w grupie Rękodzielne Tarnogórzanki szyje maseczki, a wolontariusze TSO dostarczają je bezpiecznie (zapakowane w koperty) do skrzynek pocztowych. Do tej pory mieszkańcy naszego miasta za sprawą tej akcji otrzymali kilkaset maseczek.

Wciąż działamy na pełnych obrotach, aby zaopatrzyć w maseczki jak najwięcej seniorów. Od jutra wchodzi wszak obowiązek noszenia ich w przestrzeni publicznej. Wszystkich seniorów, którzy potrzebują maseczek prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 782308963.

Link do audycji w Radiu Piekary: https://www.radiopiekary.pl/2020/04/15/tarnowskie-gory-dostarczaja-seniorom-maseczki-ochronne/

Dodaj komentarz