Ponad 3000 zł na wydanie książki!

Mamy dla Państwa dwie wiadomości – dobrą i złą. Zaczniemy od złej. Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach opublikowało dziś wyniki głosowania w budżecie partycypacyjnym powiatu tarnogórskiego. Projekt Wioletta Wojciechowska pt. „Srebrne miasto i jego mieszkańcy – ilustrowany przewodnik z elementami gry miejskie” niestety nie zdobył liczby głosów niezbędnej do jego realizacji. Oznacza to, że w przyszłym roku książka ta nie zostanie wydana z wykorzystaniem środków powiatu tarnogórskiego. Spodziewaliśmy się tego i fakt ten nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem. Pora jednak na dobrą wiadomość!

Nasza zbiórka na portalu zrzutka.pl osiągnęła już 3030 zł! Oznacza to, że dzięki Państwa pomocy udało się nam zebrać kwotę pozwalającą na wydanie książki „Srebrne miasto i jego mieszkańcy” samodzielnie. Ponad 3 tys. zł uzbierane dzięki Państwa wpłatom pozwoli nam wydrukować minimum 100 egzemplarzy książki, którą przekażemy bezpłatnie tarnogórzanom! Zbiórki oczywiście nie zamykamy – będzie trwała jeszcze przez 35 dni. Pod adresem www.zrzutka.pl/b7d9xw w dalszym ciągu możecie wspierać projekt dowolnymi wpłatami. Im więcej pieniędzy uda nam się uzbierać tym więcej egzemplarzy książki wydamy.

Raz jeszcze dziękujemy Państwu za wszystkie wpłaty, udostępnienia, wiadomości i głosy w budżecie partycypacyjnym! Jesteście niesamowici!