Wciąż rozdajemy bezpłatne eko torby

Właśnie dotarła do nas kolejna dostawa bawełnianych toreb przygotowanych przez niesamowite dziewczyny z grupy Rękodzielne Tarnogórzanki. Przypominamy, że od pewnego czasu w ramach akcji #naturalniewtg rozdajemy mieszkańcom Tarnowskich Gór ekologiczne torby na zakupy uszyte z materiału przekazanego przez nasze stowarzyszenie. Akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców – poprzedni nakład toreb rozdaliśmy w zaledwie kilka dni. W najbliższym czasie dalej będziemy rozdawać je bezpłatnie mieszkańcom Tarnowskich Gór. Pojawimy się w różnych częściach miasta – wystarczy do nas podejść aby taką torbę otrzymać.

Torbę otrzymać można także kontaktując się z nami poprzez Messengera lub mailowo: kontakt@stowarzyszenieobywatelskie.pl. Postaramy się w miarę możliwości spotkać z Wami i taką torbę osobiście przekazać.

Ważne! We wnętrzu każdej torby znajdziecie krótką broszurę nt. stylu Zero Waste czyli koncepcji zakładającej generowanie jak najmniejszej ilości odpadów i tym samym nie zanieczyszczania środowiska naturalnego. Bardzo prosimy Państwa o zapoznanie się z tymi informacjami i rozważenie korzyści jakie płyną z życia w zgodzie z naturą.